موسیقی برای قلب ها

دانلود آهنگ-اخبار-تکست و...

عدم توقیف خواننده های زیر زمینی!! ( دور زدن وزارت ارشاد یا... فکر میکنید شدنیه؟)
ساعت ٢:٢٤ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱٤ آذر ۱۳۸٩   کلمات کلیدی: خواننده های زیر زمینی ،اخبار موسیقی ایران ،طریقه گرفتن مجوز از وزارت ارشاد ،فرار از لیست سیاه وزارت ارشاد

در حالیکه دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشد اسلامی پس از چند ماه همچنان بدون مدیر اداره می شود، اوضاع موسیقی کشور همچنان در بی سر و سامانی بسر می برد.


 

در حالیکه آلبوم یکی از خواننده های پاپ که سالها بصورت زیر زمینی در حال فعالیت بود، توانست مجوز انتشارش را از وزارت ارشاد دریافت کند، نحوه نظارت دفتر موسیقی وزارت ارشاد برای صدور این مجوز، بسیار قابل تامل است.

بر اساس این گزارش، با توجه به شهرت خواننده این آلبوم به عنوان یک خواننده زیرزمینی، وزارت ارشاد ضمن صدور مجوز انتشار آلبوم برای این خواننده، اعلام کرده است که خواننده مذکور فقط نباید نامش را روی آلبوم درج نماید.


گفتنی است این در شرایطی است که خواننده مذکور در گفتگویی اعلام کرده است که: "این آلبوم من در امتداد کارهایی که قبلا انجام داده بودم(به شکل زیر زمینی) مجوز گرفته است و بصورت رسمی بیرون آمده است.من خودم را تغییر ندادم و آدم دیگری نشدم!"

منبع : ایران موزیک

نظر نویسنده : با عرض سلام مجدد ( وپیش از موعود) واقعا جالب است. از این پس دیگر نیازی نیست از رفتن نامتان در لیست سیاه وزارت ارشاد ایران ترسی داشته باشید. تنها کافی است آلبوم زیر زمینی خود را با یک نام مستعار عرضه بازار کنید تا در صورت تمایل به گرفتن مجوز دچار دردسر نشوید. پس براحتی میشود دزدی نکرد و قانون را دور زد.شیطان

شما چی فکر میکنید؟ لطفا نظرتون رو با دوستان خودتون در میون بذارید.